دومین شماره‌ مجله‌ روزگار جوانی منتشر شد

دومین شماره‌ مجله‌ روزگار جوانی منتشر شد

roozegar 12 saberemami

دومین شماره‌ نشریه فرهنگی ورزشی روزگار جوانی  به‌همراه مجموعه گفت و گوهایی با هنرمندان درباره نوروز و آشنایی با آیین های نوروزی در کشورهای همسایه کشورمان منتشر شد.

به گزارش خبرنگار ما  شهرام شکوهی ،بهنام صفوی،حسن جوهرچی،فریدون آسترایی،مجید مظفری و بهزاد فراهانی از جمله هنرمندانی هستند که در این شماره روزگار جوانی از خاطرات نوروزی خود و برنامه های نوروز 94 گفته اند.

در بخش سینما تلویزیون و موسیقی علاوه بر گفت و گو با فرخ زرگریان خواننده جوان کشورمان،آخرین اخبار از اکران نوروزی سینماها و سریالهای تلویزیونی ارائه شده است.همچنین از چهره های مطرح سینمای هالیوود و بالیوود نیز اخباری درج شده است.

در بخش ورزشی زندگینامه علی پروین به عنوان اسطوره سرخ ها و خاطره انگیز ترین لحظات ورزشی اش در گزارشی آمده است.همچنین در پرونده ای به بررسی ستاره های فوتبال ایران و جوان و آثار زندگی شخصی آنها بر شهرتشان مورد بررسی قرار گرفته است.زندگی نیمار بازیکن جنجالی بارسلونا و علی کریمی ستاره فوتبال کشورمان از جمله مطالب این بخش است که توسط هوتن ذوالفقاری مورد بررسی قرار گرفته است.

بخش خانواده این شماره از مجله‌ روزگار جوانی به بررسی روابط کودکان در مهمانی ها و نوع برخورد با نوجوانان در ایام تعطیلی پرداخته است.همچنین موضوع سفر با فرزندان نیز در یادداشتی مورد بررسی قرار گرفته است.

در بخش تازه های تکنولوژی هم علیرضا امیدوند اخباری درباره بازگشت نوکیا به بازار گوشی های تلفن همراه و بیست سالگی سایت یاهو ارائه کرده است.همچنین اعلام امادگی ایران برای همکاری با گوگل نیز از جمله خبر های این بخش است.

لازم به ذکر است شماره اسفند ماه مجله روزگار جوانی در 68 صفحه به مدیر مسئولی سید صابر امامی و سردبیری شادی رستمی از امروز در کیوسک های مطبوعاتی توزیع شده است.