شماره هشتم نشریه روزگار جوانی منتشر شد

شماره هشتم نشریه روزگار جوانی منتشر شد

jeld 8 saberemami roozegar javani

به گزارش خبرنگار ما  آخرین خبرها از مجموعه های تلویزیونی در حال تولید ،اخبار برنامه های جدید موسیقی از علی قمصری و رستاک و فیلم های سینمایی در حال تولید  از جمله موضوعاتی هستند که در این شماره روزگار جوانی به آنها پرداخت شده است

 بر روی جلد این شماره “روزگار جوانی ” تصویری از نوید محمد زاده به بهانه حضور پررنگش در فیلم های سینمایی امسال نقش بسته است.همچنین گفت وگوهایی بهارانه با هنرمندان نیز در این شماره آمده است.

 در بخش ورزشی زندگینامه مجتبی جباری و خاطره انگیز ترین لحظات ورزشی اش در گزارشی آمده است.اخبار ورزش بانوان نیز در بخش چهره ها و خبرهای ورزشی روزگار جوانی منتشر شده است.

 بخش خانواده این شماره از مجله‌ روزگار جوانی به بررسی امکان سفر هوایی در دوران بارداری،نکاتی درباره تشیر مادر و نوزادان و درس نخواندن در نوجوانان ارائه شده است.

 در بخش تازه های تکنولوژی علیرضا امیدوند گزارشی درباره ایران در عصر پساتلگرامی ارائه کرده است.همچنین گزارشی درباره زندگینامه مردی که ایمیل را اختراع کرد هم منتشر شده است.

 لازم به ذکر است شماره فروردین ماه مجله روزگار جوانی در 68 صفحه به مدیر مسئولی سید صابر امامی و سردبیری شادی رستمی از شنبه در کیوسک های مطبوعاتی توزیع خواهد شد.