پیام تبریک دکتر سیدصابر امامی به مناسبت فرارسیدن روز ارتباطات و روابط عمومی

آیین تکریم مدیرعامل شرکت مدیریت ثروت ستارگان برگزار شد
1401/02/12
گام بلند عصر امین کارآفرین برای ایجاد وحدت بین صنعت و دانشگاه
1401/02/27

دکتر سیدصابر امامی مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت عصر امین کارآفرین طی پیام فرارسیدن روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

نقش موثر و سازنده‌ی ارتباطات در رشد و تحول همه‌ جانبه‌‌ی جوامع به وسیله اطلاع‌‌رسانی شفاف و آگاهانه با تکیه‌ بر عنصر اخلاق و واقعیت از نیازهای جامعه‌‌ی امروز ماست.

در جهان رقابتی امروز، آگاهی دادن و اطلاع داشتن مخاطبان و ذی‌نفعان از سازمان‌هایشان، نقشی کلیدی در کیفیت راهبری و حیات سازمان دارد و این نقش کلیدی با ترکیبی از دانش، هنر و هوش بر عهده‌ی مدیران و کارشناسان روابط عمومی است.

تا آن جا که مقام معظم رهبری درباره اهمیت روابط عمومی فرموده‌اند، سلامت یک دستگاه به اتصال اجزای آن و هم‌نوایی و هم‌سازی آن‌ها ارتباط دارد و روابط‌عمومی‌ها می‌تواند فعالیت نهادها را ارزیابی و منعکس کنند و مشخص‌کننده‌ی روش‌ها و نقص‌های دستگاه مربوط خود باشند که این فرمایش بیان‌گر عمق تاثیر روابط‌عمومی‌ها و اهمیت رسالت خطیری است که بر عهده دارند.

روابط‌عمومی‌ها امروزه فراتر از بازوهای مدیریت یک سازمان هستند و نقشی ارزنده در مدیرت فضای حاکم بر کشور را دارند.

از این رو با عنایت به فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت روز گرامی‌داشت روابط عمومی، اینجانب این روز ارزشمند را به همه‌ی سفیران سخت‌‌کوش و پرتلاش دنیای ارتباطات و اطلاع‌رسانی به ویژه همکاران خود در شرکت عصر امین کارآفرین و بانک کارآفرین تبریک عرض می‌‌نمایم.

 

دیدگاه ها بسته شده است