شتابدهنده‌ای با رسالت حمایت رسانه‌ای از کسب‌وکارهای نوپا ایجاد شد

سی و ششمین جشنواره فیلم فجر از نگاه زنان سینمای ایران
1396/11/18
«از سراسر بگذشته» با حضور حسام الدین سراج رونمایی می‌شود
1396/12/11

“شتابدهنده ۵” با هدف حمایت رسانه ای از کسب وکارهای نوپا و با همکاری ۵۰ مربی خبره در حوزه رسانه، برندینگ و کسب وکار آغاز به کار کرد.

به گزارش گروه علمی باشگاه خبرنگاران پویا؛ با توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات در کشور، فرصتهای کسب‌وکاری جدیدی پیش‌روی کارآفرینان و فعالان کسب‌وکار گشوده و  استارتاپها نیز پرچمدار کسب‌وکارهای جدید در کشور هستند.

در این باره باید گفت که ایده ناب، کار تیمی و پشتکار زیاد از جمله عوامل دیگری به شمار می‌روند که در موفقیت یک استارتاپ نقش دارند.

شتابدهنده ۵ گروهی از فعالان کسب‌وکار رسانه را برحسب تجربیات گرد هم آورده است تا با راه‌اندازی یک “شتابدهنده” برنامه‌ریزی شده و حمایت رسانه‌ای از آنها، فرصتهایی را برای موفقیت هر چه بیشتر کسب‌وکارهای نوپا مهیا سازند.

این شتابدهنده می‌کوشد تا با بهره‌برداری صحیح از ابزارهای گوناگون رسانه‌ای و تبلیغاتی و به پشتوانه همراهی مربیان خود که همگی از فعالان مطرح حوزه کسب‌وکار و رسانه هستند، راهکارهایی برای تأثیرگزاری بیشتر این کسب‌وکارهای نوپا به وجود آورد.

کسب‌وکارهای نوپایی که به مرحله محصول اولیه رسیده‌اند، برای شرکت در فرآیند داوری شتابدهنده ۵ باید از طریق سایت این شتابدهنده به آدرس fiveup.ir اطلاعات خود را وارد کرده و پس از تأیید اولیه، در جلسه دفاع آن، که با حضور تیم داوری شتابدهنده برگزار می‌شود، شرکت کنند.

دیدگاه ها بسته شده است