انتصاب سید صابر امامی به عنوان “مدیر حوزه ریاست” شرکت فناپ

انتصاب سید صابر امامی به عنوان مسئول هیات انتخاب و داوری جشنواره اعتیاد و رسانه
1394/05/29
دیزین 1394
1394/06/15

saber emami fanap

طی حکمی از سوی شهاب جوانمردی؛ مدیرعامل شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات پاسارگاد آریان (فناپ)، سید صابر امامی به عنوان “مدیر حوزه ریاست” این شرکت منصوب شد.

در این حکم، جوانمردی با اشاره به حسن سوابق و مراتب تعهد، تخصص و تجارب وی، او را در این سمت‌ منصوب کرد.

در بخشی از این حکم آمده است:
“امید آنکه در سایه تاییدات خداوند متعال با برخورداری از روحیه‌ای پرنشاط، استوار و خستگی‌ناپذیر با بهره‌گیری از ظرفیت‌های قابل توسعه در گروه شرکت‌های فناپ و همکاران توانمند شرکت، صداقت و شاسته‌سالاری را سرلوحه ارزش‌های خود قرار داده و در راستای تحقق اهداف شرکت فناپ و از جمله ایجاد شرکت مادرتخصصی یکتا در حوزه فناوری اطلاعات  ارتباطات گام بردارید.”

در بخش معرفی شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات پاسارگاد آریان (فناپ) در وب سایت گروه مالی پاسارگاد آمده است: هلدینگ فناپ به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های ICT خصوصی ایران با تکیه بر توانایی های سرمایه های انسانی و دانش بنیانی خود، در حوزه های فناوری اطلاعات و ارتباطاتی چون ارائه راه حل های جامع مالی، بانکی و بیمه ای، خدمات ارزش افزوده، مراکز داده، امنیت و تجهیز ساختمان ها در قالب خدمات هوشمندی در سه حوزه شهر هوشمند، شهروند هوشمند و سازمان هوشمند فعالیت می کند.
این هلدینگ متشکل از  14شرکت زیرمجموعه، 7 واحد کسب و کاری است و بالغ بر 1450 پرسنل دارد.

هلدینگ فناپ در افق زمانی ده ساله، شرکتی با ویژگی برترین شرکت کشور و یکی از 10 بنگاه برتر منطقه در عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات است.

ماموریت هلدینگ فناپ در افق پنج ساله:

تمرکز بر سه ماموریت کلیدی هلدینگ پویا شامل پیمانکاری عمومی، راه اندازی ، توسعه کسب و کار و بنگاه داری

فعالیت در حوزه های سه گانه پردازش تراکنشها، هوشمندسازی محیط زندگی با فناوریهای میان رشته‌ای و کسب و کارهای فناورانه مبتنی بر خدمات مالی و سرمایه‌گذاری.

زمینه سازی بهبود کیفیت زندگی از طریق نوآوری ها و فناوری های اطلاعاتی و ارتباطی و ارائه راهکارهای جامع قابل استفاده در عرصه هوشمندی شهر، سازمان، شهروند و همچنین پشتیبانی بازرگانی از این راهکارها.

تلاش در جهت بین المللی شدن، تجاری سازی و صادرات خدمات و محصولات از طریق یافتن شرکای استراتژیک منطقه ای و بین المللی، ایجاد نمایندگی و توسعه همکاری‌های پایدار به منظور گسترش بازارهای داخلی و منطقه‌ای

تکمیل زنجیره ارزش در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات اعم از فکرافزار، نرم افزار، سخت افزار، شبکه در بازارهای هدف گذاری شده در زمینه های اقتصادی، صنعتی، تجاری و خدماتی

تحقق حداکثر رضایت و خشنودی مشتریان، با تکیه بر سرمایه های انسانی کارآمد و خلاق، و خلق راهکارهای بهینه در مدیریت و اجرای پروژه های بزرگ و ارائه محصولات و خدماتی که فراتر از انتظارات آنها است.

زمینه سازی تحقق چشم انداز در عرصه های مدیریت، کارکنان، جذب نخبگان و مسئولیتهای اجتماعی هلدینگ

1 Comment

  1. شادی رستمی گفت:

    تبریک.انشالله همیشه موفق باشی و بتونی کارهای مفید و مثبت زیادی انجام بدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.